Rahvusülikool 100. Kuidas elab me alma mater?

Tartu Postimees palus rahvusülikooli sünnipäeva eelõhtul sõna võtta kaheksal akadeemiliselt organiseerunud kooliõpetajal. Sealhulgas avaldab oma mõtteid korp! Filiae Patriae vilistlane Karolina Antons, kes on Mart Reiniku kooli ajalooõpetaja.

Foto: Sille Annuk (Tartu Postimees)Vil! Karolina ja teiste akadeemiliselt organiseerunud kooliõpetajate arvamust ja meenutusi ülikoolist saab lähemalt lugeda Tartu Postimehest.       REPART   Liikmete repardid kataksid eelkõige toitlustuse. Komisjoni jaoks on kahtlemata olnud põhiküsimuseks, kuidas leida sobiv kompromiss, et juubel saaks väärikalt peetud, ent samas, et repardisumma oleks piisavalt paindlik, et keegi ei jääks liiga kõrge repardi tõttu üritustest eemale.   Seetõttu pakume välja kaks võimalikku repardi tasumise viisi: Toetajarepart 100 eurot - repart katab kõigist üritustest koos kaaslasega osavõtu kulud ning väikest lisatoetust. Kui vähegi võimalik, palume kaaluda selle repardisumma maksmist. Repardi tasumine ürituste kaupa. Ühe ürituse repart on ca 20 eurot osavõtja kohta. Repardiga üritusi on kolm: ball, pidulik lõunasöök ja õestuspidu. Seega maksaks ainult õestuspeost osavõtt ca 20 eurot, aga ballist koos kaaslasega osavõtt ca 40 eurot. Repardi võib kas kogusummas või osade kaupa kanda juba praegu järgmisele kontole: Konto omanik: KORPORATSIOON FILIAE PATRIAE Konto number: EE852200221014163916 Selgitus: liikmemaks FP100 Panga rekvisiidid (välismaalt ülekande tegemiseks): SWEDBANK, SWIFT kood/BIC HABAEE2X       MAJUTUS   Magamiskoti ja madratsiga ööbida soovijad mahutame ära ka konventi, aga kes soovib mugavamat ööbimist, siis peaks ise endale majutuse broneerima. Majutus tuleks broneerida esimesel võimalusel, sest Tartu hotellid on ka sügishooajal täis.    Allpool on mõnede Tartu hotellide sooduspakkumised perioodiks 22. okt - 25. okt 2020, kõigi puhul annab soodustuse märksõna "FP100". Hotell Sophia asub kesklinnas kaugel (Ringtee tn), ülejäänud hotellid asuvad kesklinnas ja enamikest C!FP üritustest jalutuskäigu kaugusel.   Hotell Single room (öö/tuba) Double room (öö/tuba) Broneerimine Sophia  55 € 64 € või tel. (+372) 638 0850 Art Pallas  56 € 66 € või tel. (+372) 5301 6700 London  65 € 75 € või tel. (+372) 5304 4411 Dorpat (Klassik)  60 € 75 € (broneerimine ainult meili teel) Dorpat (Superior)  70 € 100 €  (broneerimine ainult meili teel) Lydia (Klassik)  93 € 117 €  (broneerimine ainult meili teel) Lydia (Superior)  107 € 130 €  (broneerimine ainult meili teel) Tartu Postimees palus rahvusülikooli sünnipäeva eelõhtul sõna võtta kaheksal akadeemiliselt organiseerunud kooliõpetajal. Sealhulgas avaldab oma mõtteid korp! Filiae Patriae vilistlane Karolina Antons, kes on Mart Reiniku kooli ajalooõpetaja. Best uk web site hosting quality providers best site web hosting companies top

Rahvusülikool 100. Kuidas elab me alma mater?

29. nov. 2019

Tartu Postimees palus rahvusülikooli sünnipäeva eelõhtul sõna võtta kaheksal akadeemiliselt organiseerunud kooliõpetajal. Sealhulgas avaldab oma mõtteid korp! Filiae Patriae vilistlane Karolina Antons, kes on Mart Reiniku kooli ajalooõpetaja.

Rahvusülikool 100. Kuidas elab me alma mater?
Foto: Sille Annuk (Tartu Postimees)

Vil! Karolina ja teiste akadeemiliselt organiseerunud kooliõpetajate arvamust ja meenutusi ülikoolist saab lähemalt lugeda Tartu Postimehest.

 

 

 

REPART

 

Liikmete repardid kataksid eelkõige toitlustuse. Komisjoni jaoks on kahtlemata olnud põhiküsimuseks, kuidas leida sobiv kompromiss, et juubel saaks väärikalt peetud, ent samas, et repardisumma oleks piisavalt paindlik, et keegi ei jääks liiga kõrge repardi tõttu üritustest eemale.

 

Seetõttu pakume välja kaks võimalikku repardi tasumise viisi:

  1. Toetajarepart 100 eurot - repart katab kõigist üritustest koos kaaslasega osavõtu kulud ning väikest lisatoetust. Kui vähegi võimalik, palume kaaluda selle repardisumma maksmist.

  2. Repardi tasumine ürituste kaupa. Ühe ürituse repart on ca 20 eurot osavõtja kohta. Repardiga üritusi on kolm: ball, pidulik lõunasöök ja õestuspidu. Seega maksaks ainult õestuspeost osavõtt ca 20 eurot, aga ballist koos kaaslasega osavõtt ca 40 eurot.

Repardi võib kas kogusummas või osade kaupa kanda juba praegu järgmisele kontole:

Konto omanik: KORPORATSIOON FILIAE PATRIAE

Konto number: EE852200221014163916

Selgitus: liikmemaks FP100

Panga rekvisiidid (välismaalt ülekande tegemiseks): SWEDBANK, SWIFT kood/BIC HABAEE2X

 

 

 

MAJUTUS

 

Magamiskoti ja madratsiga ööbida soovijad mahutame ära ka konventi, aga kes soovib mugavamat ööbimist, siis peaks ise endale majutuse broneerima. Majutus tuleks broneerida esimesel võimalusel, sest Tartu hotellid on ka sügishooajal täis. 

 

Allpool on mõnede Tartu hotellide sooduspakkumised perioodiks 22. okt - 25. okt 2020, kõigi puhul annab soodustuse märksõna "FP100". Hotell Sophia asub kesklinnas kaugel (Ringtee tn), ülejäänud hotellid asuvad kesklinnas ja enamikest C!FP üritustest jalutuskäigu kaugusel.

 

Hotell

Single

room

(öö/tuba)

Double

room

(öö/tuba)

Broneerimine
Sophia  55 € 64 € või tel. (+372) 638 0850
Art Pallas  56 € 66 € või tel. (+372) 5301 6700
London  65 € 75 € või tel. (+372) 5304 4411
Dorpat (Klassik)  60 € 75 € (broneerimine ainult meili teel)
Dorpat (Superior)  70 € 100 €  (broneerimine ainult meili teel)
Lydia (Klassik)  93 € 117 €  (broneerimine ainult meili teel)
Lydia (Superior)  107 € 130 €
 (broneerimine ainult meili teel)
Rahvusülikool 100. Kuidas elab me alma mater? Tartu Postimees palus rahvusülikooli sünnipäeva eelõhtul sõna võtta kaheksal akadeemiliselt organiseerunud kooliõpetajal. Sealhulgas avaldab oma mõtteid korp! Filiae Patriae vilistlane Karolina Antons, kes on Mart Reiniku kooli ajalooõpetaja.
Korp! Filiae Patriae
Struve 4, Tartu 51003
tel (+372) 568 644 15
e-post: info[at]cfp.ee
Copyright © 2018
Rahvusülikool 100. Kuidas elab me alma mater?
Rahvusülikool 100. Kuidas elab me alma mater? Rahvusülikool 100. Kuidas elab me alma mater?
for website hosting in the UK you may want to look articles at best UK web hosting on this site araweb.co.uk articles page they present some UK web site hosting providers, which offer best topping quality web hosting. easy to use best web hosting companies website solutions provided by best web hosting website companies with reasonable time websites design, soodsate kodulehtede tegemine siin originaalse kujundusega kodulehekülje tegemine aga ka korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine vaata siin pakub kodulehe tegemise alast nõu.

HEA TEADA                         

Uusi liikmeid võtame vastu iga semestri alguses. Korporatsiooni Filiae Patriae liikmeks võivad saada Eesti Vabariigi kõrgkoolis õppivad eesti soost naised.

Külalisõhtuid on kolm ning need toimuvad enamasti semestri teisel ja kolmandal nädalal.

 

TEGEVUS

Uudised

Igapäevane tegevus

Noorliikmeaeg

Konverentsid ja kogumikud

Sõprusorganisatsioonid

LIIKMED

Tegevkonvent

Vilistlaskogu

Väliskoondised

Maailmakaart

Liikmeks astumine