ERMi uue hoone nurgakivi panemine

Selle kevade volber oli eriline, sest Eesti Rahva Muuseumi uus hoone Raadil sai nurgakivi.

30. aprillil pärast traditsioonilist akadeemiliste organisatsioonide volbrirongkäiku osalesid meie korporatsiooni liikmed ka Eesti Rahva Muuseumi rongkäigus, mille kulminatsiooniks oli uue muuseumimaja nurgakivi panemine. Liitusime Raadi ehitusplatsile suundujatega küll alles Raekoja platsil, kuid suure rõõmu ja lauluga.   Eesti Rahva Muuseumi side akadeemiliste üliõpilasorganisatsioonidega on terve sajandi olnud tihe. Enne Teist maailmasõda korraldasid mitmed üliõpilasorganisatsioonid muuseumi toetuseks tuluõhtuid ja karbikorjandusi, sest tol ajal ei olnud muuseum riiklikul ülalpidamisel ja pidi end ise ära majandama. 1940. aastal organisatsioonide sulgemise ajal oli just ERM see, kes võttis hoiule seltside ja koproratsioonide väärisasjad (vapid, lipud, rapiirid, karikad, mälestusesemed ja kunstiteosed). Tänu tollasele korrektsele ja täpsele tegutsemisele ning dokumenteerimsele oli organisatsioonidel tegevuse taastamise järel võimalik need esemed tagasi saada. Lisaks eestiaegsete liikmetele endile ja nende mälestustele oli niimoodi olemas ka materiaalne side, mis ühendas erinevaid põlvkondi.   Meil oli hea meel osaleda Eestile ja eestlastele nii tähtsa maja nurgakivi panemisel. Selle kevade volber oli eriline, sest Eesti Rahva Muuseumi uus hoone Raadil sai nurgakivi. Best uk web site hosting quality providers best site web hosting companies top

ERMi uue hoone nurgakivi panemine

1. mail 2013

Selle kevade volber oli eriline, sest Eesti Rahva Muuseumi uus hoone Raadil sai nurgakivi.

30. aprillil pärast traditsioonilist akadeemiliste organisatsioonide volbrirongkäiku osalesid meie korporatsiooni liikmed ka Eesti Rahva Muuseumi rongkäigus, mille kulminatsiooniks oli uue muuseumimaja nurgakivi panemine. Liitusime Raadi ehitusplatsile suundujatega küll alles Raekoja platsil, kuid suure rõõmu ja lauluga.

 

Eesti Rahva Muuseumi side akadeemiliste üliõpilasorganisatsioonidega on terve sajandi olnud tihe. Enne Teist maailmasõda korraldasid mitmed üliõpilasorganisatsioonid muuseumi toetuseks tuluõhtuid ja karbikorjandusi, sest tol ajal ei olnud muuseum riiklikul ülalpidamisel ja pidi end ise ära majandama. 1940. aastal organisatsioonide sulgemise ajal oli just ERM see, kes võttis hoiule seltside ja koproratsioonide väärisasjad (vapid, lipud, rapiirid, karikad, mälestusesemed ja kunstiteosed). Tänu tollasele korrektsele ja täpsele tegutsemisele ning dokumenteerimsele oli organisatsioonidel tegevuse taastamise järel võimalik need esemed tagasi saada. Lisaks eestiaegsete liikmetele endile ja nende mälestustele oli niimoodi olemas ka materiaalne side, mis ühendas erinevaid põlvkondi.

 

Meil oli hea meel osaleda Eestile ja eestlastele nii tähtsa maja nurgakivi panemisel.

ERMi uue hoone nurgakivi panemine
ERMi uue hoone nurgakivi panemine Selle kevade volber oli eriline, sest Eesti Rahva Muuseumi uus hoone Raadil sai nurgakivi.
Korp! Filiae Patriae
Struve 4, Tartu 51003
tel (+372) 568 644 15
e-post: info[at]cfp.ee
Copyright © 2018
ERMi uue hoone nurgakivi panemine
ERMi uue hoone nurgakivi panemine ERMi uue hoone nurgakivi panemine
for website hosting in the UK you may want to look articles at best UK web hosting on this site araweb.co.uk articles page they present some UK web site hosting providers, which offer best topping quality web hosting. easy to use best web hosting companies website solutions provided by best web hosting website companies with reasonable time websites design, soodsate kodulehtede tegemine siin originaalse kujundusega kodulehekülje tegemine aga ka korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine vaata siin pakub kodulehe tegemise alast nõu.

HEA TEADA                         

Uusi liikmeid võtame vastu iga semestri alguses. Korporatsiooni Filiae Patriae liikmeks võivad saada Eesti Vabariigi kõrgkoolis õppivad eesti soost naised.

Külalisõhtuid on kolm ning need toimuvad enamasti semestri teisel ja kolmandal nädalal.

 

TEGEVUS

Uudised

Igapäevane tegevus

Noorliikmeaeg

Konverentsid ja kogumikud

Sõprusorganisatsioonid

LIIKMED

Tegevkonvent

Vilistlaskogu

Väliskoondised

Maailmakaart

Liikmeks astumine