Aasta eurooplaseks valiti vil! Julia Laffranque

Meil on väga hea meel, et Eesti Euroopa liikumine otsustas aasta eurooplase tiitliga tunnustada vil! Julia Laffranque`i. Palju õnne ja kordaminekuid ka edaspidi!

Vil! Julia Laffranque'i tunnustati suure panuse eest 2012. aasta juunis Tallinnas toimunud Rahvusvahelise Euroopa Õiguse Ühenduse (FIDE) kongressi korraldamisse  ja pikaajalise Eesti ja Euroopa Liidu õiguse arengusse. Tunnustus aasta eurooplasele anti üle traditsiooniliselt Euroopa Päeval Vabaduse väljakul. "Tema erialased saavutused Eesti ja Euroopa kontekstis on muljetavaldavad. Hetkel Euroopa Inimõiguste Kohtus kohtunikuna töötav Laffranque on andnud õiguse poole pealt suure panuse ka Eesti liitumisläbirääkimistel Euroopa Liiduga, jõudnud töötada Euroopa Nõukogu Kohtunike Konsultatiivnõukogu asepresidendi ja presidendina ning jaganud aastaid oma teadmisi ja pühendumust selle kõrvalt loengutes ka tudengitega," ütles Eesti Euroopa liikumise juht Mariita Mattiisen. "See tunnustus tähendab mulle väga palju, see on suur au ja vastutus. Armastan väga Eestit ja teen kõik selle heaks, et Eesti oleks suurepärane Euroopa õigusriik," tänas vil! Julia Laffranque. Meil on väga hea meel, et Eesti Euroopa liikumine otsustas aasta eurooplase tiitliga tunnustada vil! Julia Laffranque`i. Palju õnne ja kordaminekuid ka edaspidi! Best uk web site hosting quality providers best site web hosting companies top

Aasta eurooplaseks valiti vil! Julia Laffranque

14. mail 2013

Meil on väga hea meel, et Eesti Euroopa liikumine otsustas aasta eurooplase tiitliga tunnustada vil! Julia Laffranque`i. Palju õnne ja kordaminekuid ka edaspidi!

Vil! Julia Laffranque'i tunnustati suure panuse eest 2012. aasta juunis Tallinnas toimunud Rahvusvahelise Euroopa Õiguse Ühenduse (FIDE) kongressi korraldamisse  ja pikaajalise Eesti ja Euroopa Liidu õiguse arengusse. Tunnustus aasta eurooplasele anti üle traditsiooniliselt Euroopa Päeval Vabaduse väljakul.


"Tema erialased saavutused Eesti ja Euroopa kontekstis on muljetavaldavad. Hetkel Euroopa Inimõiguste Kohtus kohtunikuna töötav Laffranque on andnud õiguse poole pealt suure panuse ka Eesti liitumisläbirääkimistel Euroopa Liiduga, jõudnud töötada Euroopa Nõukogu Kohtunike Konsultatiivnõukogu asepresidendi ja presidendina ning jaganud aastaid oma teadmisi ja pühendumust selle kõrvalt loengutes ka tudengitega," ütles Eesti Euroopa liikumise juht Mariita Mattiisen.

"See tunnustus tähendab mulle väga palju, see on suur au ja vastutus. Armastan väga Eestit ja teen kõik selle heaks, et Eesti oleks suurepärane Euroopa õigusriik," tänas vil! Julia Laffranque.Aasta eurooplaseks valiti vil! Julia Laffranque
Aasta eurooplaseks valiti vil! Julia Laffranque Meil on väga hea meel, et Eesti Euroopa liikumine otsustas aasta eurooplase tiitliga tunnustada vil! Julia Laffranque`i. Palju õnne ja kordaminekuid ka edaspidi!
Korp! Filiae Patriae
Struve 4, Tartu 51003
tel (+372) 568 644 15
e-post: info[at]cfp.ee
Copyright © 2018
Aasta eurooplaseks valiti vil! Julia Laffranque
Aasta eurooplaseks valiti vil! Julia Laffranque Aasta eurooplaseks valiti vil! Julia Laffranque
for website hosting in the UK you may want to look articles at best UK web hosting on this site araweb.co.uk articles page they present some UK web site hosting providers, which offer best topping quality web hosting. easy to use best web hosting companies website solutions provided by best web hosting website companies with reasonable time websites design, soodsate kodulehtede tegemine siin originaalse kujundusega kodulehekülje tegemine aga ka korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine vaata siin pakub kodulehe tegemise alast nõu.

HEA TEADA                         

Uusi liikmeid võtame vastu iga semestri alguses. Korporatsiooni Filiae Patriae liikmeks võivad saada Eesti Vabariigi kõrgkoolis õppivad eesti soost naised.

Külalisõhtuid on kolm ning need toimuvad enamasti semestri teisel ja kolmandal nädalal.

 

TEGEVUS

Uudised

Igapäevane tegevus

Noorliikmeaeg

Konverentsid ja kogumikud

Sõprusorganisatsioonid

LIIKMED

Tegevkonvent

Vilistlaskogu

Väliskoondised

Maailmakaart

Liikmeks astumine