Aasta naiseks sai vil! Katri Raik

Eesti ettevõtlike naiste assotsiatsioon valis aasta naiseks Tartu ülikooli Narva kolledži direktori Katri Raigi.

Filiae Patriae vilistlast Katri Raiki (c 1990-I) tunneb Eesti ühiskond kui Ida-Virumaa haridus- ja kultuurielu edendajana. Ta on õpetajakoolituskeskuse Narva Kolledzi väljakujundaja ning praegust ka selle juhataja. Oma elutööks peab Raik eri rahvuste lõimumist.   Katri Raigile oli läinud nädalal Eesti ettevõtlike naiste assotsiatsiooni antud aasta naise tiitel juba teine samalaadne – aastal 2000 nimetati ta Narva linna aasta naiseks. Üheksa aastat hiljem tunnustas president teda Valgetähe III klassi teenetemärgiga ja läinud aastal pärjas Aadu Luukase sihtasutus teda 32 000-eurose missioonipreemiaga.   Katri toob tunnustuse tõestuseks, kui palju on Eestis ruumi tegusatele naistele. „Eesti naine on pisut liiga alalhoidlik. Minu põlvkonnast, kes lõpetas ülikooli 1990-ndate alguses, oleks võinud tulla rohkem ühiskonnas väljapaistvaid naisi. Aga ei julgeta astuda raamist välja,” mõtiskles ta Eesti Päevalehe 16. novembril antud intervjuus.   „Julgustan naisi olema aktiivsem ja võtma riske. See tähendab vastutamist ja ohtu sattuda avaliku kriitika osaliseks, kuid rõõm tegutsemisest alal, mida armastad ja oskad, on märksa suurem. Edu tähendab olla julge," sõnas Katri Raik.   Aasta naise tiitliga tunnustatakse naist, kes on viimase aasta jooksul eriliselt silma paistnud oma töö ja/või ühiskondliku tegevuse või muude saavutustega ning kes on Eesti naistele eeskujuks nende püüdlustes.   Eesti Päevalehe artikli leiab siit. Eesti ettevõtlike naiste assotsiatsioon valis aasta naiseks Tartu ülikooli Narva kolledži direktori Katri Raigi. Best uk web site hosting quality providers best site web hosting companies top

Aasta naiseks sai vil! Katri Raik

20. nov. 2013

Eesti ettevõtlike naiste assotsiatsioon valis aasta naiseks Tartu ülikooli Narva kolledži direktori Katri Raigi.

Aasta naiseks sai vil! Katri Raik

Filiae Patriae vilistlast Katri Raiki (c 1990-I) tunneb Eesti ühiskond kui Ida-Virumaa haridus- ja kultuurielu edendajana. Ta on õpetajakoolituskeskuse Narva Kolledzi väljakujundaja ning praegust ka selle juhataja. Oma elutööks peab Raik eri rahvuste lõimumist.

 

Katri Raigile oli läinud nädalal Eesti ettevõtlike naiste assotsiatsiooni antud aasta naise tiitel juba teine samalaadne – aastal 2000 nimetati ta Narva linna aasta naiseks. Üheksa aastat hiljem tunnustas president teda Valgetähe III klassi teenetemärgiga ja läinud aastal pärjas Aadu Luukase sihtasutus teda 32 000-eurose missioonipreemiaga.

 

Katri toob tunnustuse tõestuseks, kui palju on Eestis ruumi tegusatele naistele. „Eesti naine on pisut liiga alalhoidlik. Minu põlvkonnast, kes lõpetas ülikooli 1990-ndate alguses, oleks võinud tulla rohkem ühiskonnas väljapaistvaid naisi. Aga ei julgeta astuda raamist välja,” mõtiskles ta Eesti Päevalehe 16. novembril antud intervjuus.

 

„Julgustan naisi olema aktiivsem ja võtma riske. See tähendab vastutamist ja ohtu sattuda avaliku kriitika osaliseks, kuid rõõm tegutsemisest alal, mida armastad ja oskad, on märksa suurem. Edu tähendab olla julge," sõnas Katri Raik.

 

Aasta naise tiitliga tunnustatakse naist, kes on viimase aasta jooksul eriliselt silma paistnud oma töö ja/või ühiskondliku tegevuse või muude saavutustega ning kes on Eesti naistele eeskujuks nende püüdlustes.

 

Eesti Päevalehe artikli leiab siit.

Aasta naiseks sai vil! Katri Raik Eesti ettevõtlike naiste assotsiatsioon valis aasta naiseks Tartu ülikooli Narva kolledži direktori Katri Raigi.
Korp! Filiae Patriae
Struve 4, Tartu 51003
tel (+372) 568 644 15
e-post: info[at]cfp.ee
Copyright © 2018
Aasta naiseks sai vil! Katri Raik
Aasta naiseks sai vil! Katri Raik Aasta naiseks sai vil! Katri Raik
for website hosting in the UK you may want to look articles at best UK web hosting on this site araweb.co.uk articles page they present some UK web site hosting providers, which offer best topping quality web hosting. easy to use best web hosting companies website solutions provided by best web hosting website companies with reasonable time websites design, soodsate kodulehtede tegemine siin originaalse kujundusega kodulehekülje tegemine aga ka korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine vaata siin pakub kodulehe tegemise alast nõu.

HEA TEADA                         

Uusi liikmeid võtame vastu iga semestri alguses. Korporatsiooni Filiae Patriae liikmeks võivad saada Eesti Vabariigi kõrgkoolis õppivad eesti soost naised.

Külalisõhtuid on kolm ning need toimuvad enamasti semestri teisel ja kolmandal nädalal.

 

TEGEVUS

Uudised

Igapäevane tegevus

Noorliikmeaeg

Konverentsid ja kogumikud

Sõprusorganisatsioonid

LIIKMED

Tegevkonvent

Vilistlaskogu

Väliskoondised

Maailmakaart

Liikmeks astumine