Uued doktorid

Õnnitleme värskeid doktoreid, vilistlasi Kristi Kukk, kes kaitses doktorikraadi filosoofiateaduskonnas ajaloos ning Merli Tamtik, kes kaitses doktorikraadi haridusteaduse vallas.

vil! Kristi Kukk  Vil! Kristi Kukk kaitses oma doktoritöö Tartu Ülikoolis ning see  kannab pealkirja "Väikerahvuste ajalookäsitluste genees ja narratiivid: Eesti võrdluses teiste Põhjala ja Baltikumi mittedonimantsete rahvustega 19. sajandist kuni Teise maailmasõjani".   Sellega kaardistatakse Põhjala ja Baltikumi väikerahvuste ajalookäsitluste narratiivid ning genees ja positsioneeritakse kirjeldatud pildil eesti ajalookäsitlused. vil! Kristi Kukk uuris ajalooteemalisi kooliõpikuid ja empiirilist ajalookirjutus 19. sajandi algusest kuni Teise maailmasõjani. Lisaks eesti käsitlusele olid kaasatud veel leedu, läti, soome, norra ja islandi ajalookäsitlused. Kaitstud doktoritööga saab tutvuda siin.             Vil! Merli Tamtik kaitses oma doktoritöö Toronto Ülikoolis ning see kandis pealkirja "Expertise and Policy Learning - The Case of the EU's Research Policy". Vil! Tamtiku töö uuris, kuidas Euroopa tasandil koordineeritakse regionaalset teaduspoliitikat. Täpsemalt vaatles ta,  kuidas liikmesriikide ekspertide ning Euroopa Komisjoni koostööna ühiseid poliitikasuundi kujundatakse, prioriteetide üle otsustatakse ja millised on võimalused liikmesriikide tasandil otsuseid ellu viia. Töö käigus intervjueeriti 34 poliitikaeksperti (26 liikmesriikidest ja 8 Euroopa Komisjonist). Selgus, et avatud koordineerimismeetod võimaldab ületada tugevat vastasseisu Euroopast tulevate otsuste suhtes. Liikmesriikide eksperdid kannavad sealjuures olulist rolli info selekteerimisel.  Kaitstud doktoritööga saab tutvuda siin.vil! Merli Tamtik (paremalt teine) koos komiteeliikmetega (vasakult) Dr. Glen Jones, Dr. Ruth Hayhoe ja juhendajaga Dr. Creso Sa. Dr Hayhoe osutab osakonna autahvlile, kuhu kleebitakse iga doktoritöö kaitsnud inimese nimi. Õnnitleme värskeid doktoreid, vilistlasi Kristi Kukk, kes kaitses doktorikraadi filosoofiateaduskonnas ajaloos ning Merli Tamtik, kes kaitses doktorikraadi haridusteaduse vallas. Best uk web site hosting quality providers best site web hosting companies top

Uued doktorid

23. nov. 2013

Õnnitleme värskeid doktoreid, vilistlasi Kristi Kukk, kes kaitses doktorikraadi filosoofiateaduskonnas ajaloos ning Merli Tamtik, kes kaitses doktorikraadi haridusteaduse vallas.

Uued doktorid
vil! Kristi Kukk

 

Vil! Kristi Kukk kaitses oma doktoritöö Tartu Ülikoolis ning see  kannab pealkirja "Väikerahvuste ajalookäsitluste genees ja narratiivid: Eesti võrdluses teiste Põhjala ja Baltikumi mittedonimantsete rahvustega 19. sajandist kuni Teise maailmasõjani".  

Sellega kaardistatakse Põhjala ja Baltikumi väikerahvuste ajalookäsitluste narratiivid ning genees ja positsioneeritakse kirjeldatud pildil eesti ajalookäsitlused. vil! Kristi Kukk uuris ajalooteemalisi kooliõpikuid ja empiirilist ajalookirjutus 19. sajandi algusest kuni Teise maailmasõjani. Lisaks eesti käsitlusele olid kaasatud veel leedu, läti, soome, norra ja islandi ajalookäsitlused.

Kaitstud doktoritööga saab tutvuda siin.

 

 

 

 

 

 

Vil! Merli Tamtik kaitses oma doktoritöö Toronto Ülikoolis ning see kandis pealkirja "Expertise and Policy Learning - The Case of the EU's Research Policy".

Vil! Tamtiku töö uuris, kuidas Euroopa tasandil koordineeritakse regionaalset teaduspoliitikat. Täpsemalt vaatles ta,  kuidas liikmesriikide ekspertide ning Euroopa Komisjoni koostööna ühiseid poliitikasuundi kujundatakse, prioriteetide üle otsustatakse ja millised on võimalused liikmesriikide tasandil otsuseid ellu viia. Töö käigus intervjueeriti 34 poliitikaeksperti (26 liikmesriikidest ja 8 Euroopa Komisjonist).

Selgus, et avatud koordineerimismeetod võimaldab ületada tugevat vastasseisu Euroopast tulevate otsuste suhtes. Liikmesriikide eksperdid kannavad sealjuures olulist rolli info selekteerimisel. 

Kaitstud doktoritööga saab tutvuda siin.

Uued doktorid
vil! Merli Tamtik (paremalt teine) koos komiteeliikmetega (vasakult) Dr. Glen Jones, Dr. Ruth Hayhoe ja juhendajaga Dr. Creso Sa. Dr Hayhoe osutab osakonna autahvlile, kuhu kleebitakse iga doktoritöö kaitsnud inimese nimi.
Uued doktorid Õnnitleme värskeid doktoreid, vilistlasi Kristi Kukk, kes kaitses doktorikraadi filosoofiateaduskonnas ajaloos ning Merli Tamtik, kes kaitses doktorikraadi haridusteaduse vallas.
Korp! Filiae Patriae
Struve 4, Tartu 51003
tel (+372) 568 644 15
e-post: info[at]cfp.ee
Copyright © 2018
Uued doktorid
Uued doktorid Uued doktorid
for website hosting in the UK you may want to look articles at best UK web hosting on this site araweb.co.uk articles page they present some UK web site hosting providers, which offer best topping quality web hosting. easy to use best web hosting companies website solutions provided by best web hosting website companies with reasonable time websites design, soodsate kodulehtede tegemine siin originaalse kujundusega kodulehekülje tegemine aga ka korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine vaata siin pakub kodulehe tegemise alast nõu.

HEA TEADA                         

Uusi liikmeid võtame vastu iga semestri alguses. Korporatsiooni Filiae Patriae liikmeks võivad saada Eesti Vabariigi kõrgkoolis õppivad eesti soost naised.

Külalisõhtuid on kolm ning need toimuvad enamasti semestri teisel ja kolmandal nädalal.

 

TEGEVUS

Uudised

Igapäevane tegevus

Noorliikmeaeg

Konverentsid ja kogumikud

Sõprusorganisatsioonid

LIIKMED

Tegevkonvent

Vilistlaskogu

Väliskoondised

Maailmakaart

Liikmeks astumine