Noorl! Maarja Pild pälvis Edith Reimani stipendiumi

Õnnitleme noorliige Maarja Pildi, kes sai Edith Reimani stipendiumi.

Noorl! Maarja Pild  Stipendiumi eesmärk on motiveerida ühiskondlikult aktiivseid Eesti avalik-õiguslike ülikoolide magistritaseme naisüliõpilasi siduma oma sotsiaal- või humanitaarvaldkonna teadustööd järgmiste teemadega: demokraatia, õiglus, vabadus, õigusriiklus ja majanduslik õitseng; ning oma ühiskondliku tegevuse kaudu noid Eestis edendama. Stipendiumi rahastatakse korporatsioon Indla vil! Edith Franziska (Stryck) Reimani ja tema abikaasa, EÜS Põhjala vil! Arvo Reimani pärandist ning see anti Maarjale üle korp! Indla 90. aastapäeva aktusel. Õnnitleme noorliige Maarja Pildi, kes sai Edith Reimani stipendiumi. Best uk web site hosting quality providers best site web hosting companies top

Noorl! Maarja Pild pälvis Edith Reimani stipendiumi

17. märtsil 2014

Õnnitleme noorliige Maarja Pildi, kes sai Edith Reimani stipendiumi.

Noorl! Maarja Pild pälvis Edith Reimani stipendiumi
Noorl! Maarja Pild

 

Stipendiumi eesmärk on motiveerida ühiskondlikult aktiivseid Eesti avalik-õiguslike ülikoolide magistritaseme naisüliõpilasi siduma oma sotsiaal- või humanitaarvaldkonna teadustööd järgmiste teemadega: demokraatia, õiglus, vabadus, õigusriiklus ja majanduslik õitseng; ning oma ühiskondliku tegevuse kaudu noid Eestis edendama.
Stipendiumi rahastatakse korporatsioon Indla vil! Edith Franziska (Stryck) Reimani ja tema abikaasa, EÜS Põhjala vil! Arvo Reimani pärandist ning see anti Maarjale üle korp! Indla 90. aastapäeva aktusel.

Noorl! Maarja Pild pälvis Edith Reimani stipendiumi Õnnitleme noorliige Maarja Pildi, kes sai Edith Reimani stipendiumi.
Korp! Filiae Patriae
Struve 4, Tartu 51003
tel (+372) 568 644 15
e-post: info[at]cfp.ee
Copyright © 2018
Noorl! Maarja Pild pälvis Edith Reimani stipendiumi
Noorl! Maarja Pild pälvis Edith Reimani stipendiumi Noorl! Maarja Pild pälvis Edith Reimani stipendiumi
for website hosting in the UK you may want to look articles at best UK web hosting on this site araweb.co.uk articles page they present some UK web site hosting providers, which offer best topping quality web hosting. easy to use best web hosting companies website solutions provided by best web hosting website companies with reasonable time websites design, soodsate kodulehtede tegemine siin originaalse kujundusega kodulehekülje tegemine aga ka korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine vaata siin pakub kodulehe tegemise alast nõu.

HEA TEADA                         

Uusi liikmeid võtame vastu iga semestri alguses. Korporatsiooni Filiae Patriae liikmeks võivad saada Eesti Vabariigi kõrgkoolis õppivad eesti soost naised.

Külalisõhtuid on kolm ning need toimuvad enamasti semestri teisel ja kolmandal nädalal.

 

TEGEVUS

Uudised

Igapäevane tegevus

Noorliikmeaeg

Konverentsid ja kogumikud

Sõprusorganisatsioonid

LIIKMED

Tegevkonvent

Vilistlaskogu

Väliskoondised

Maailmakaart

Liikmeks astumine