Koosmeele preemia sai vil! Kersti Kaljulaid

Õnnitleme vil! Kersti Kaljulaidu, kellele anti 9. aprillil üle Koosmeele auhind.

  Koosmeele preemia on Avatud Eesti Fondi 1997. aastal loodud auhind, mille eesmärk on tunnustada neid, kes on oma tegevusega aidanud kaasa avatud ühiskonna kujunemisele nii Eestis kui mujal. Auhinna saajad kuulutatakse välja igal aastal aprillis AEFi sünnipäevaks. Lisainfot leiad siit. Õnnitleme vil! Kersti Kaljulaidu, kellele anti 9. aprillil üle Koosmeele auhind. Best uk web site hosting quality providers best site web hosting companies top

Koosmeele preemia sai vil! Kersti Kaljulaid

20. aprillil 2014

Õnnitleme vil! Kersti Kaljulaidu, kellele anti 9. aprillil üle Koosmeele auhind.

Koosmeele preemia sai vil! Kersti Kaljulaid

 

Koosmeele preemia on Avatud Eesti Fondi 1997. aastal loodud auhind, mille eesmärk on tunnustada neid, kes on oma tegevusega aidanud kaasa avatud ühiskonna kujunemisele nii Eestis kui mujal. Auhinna saajad kuulutatakse välja igal aastal aprillis AEFi sünnipäevaks. Lisainfot leiad siit.

Koosmeele preemia sai vil! Kersti Kaljulaid Õnnitleme vil! Kersti Kaljulaidu, kellele anti 9. aprillil üle Koosmeele auhind.
Korp! Filiae Patriae
Struve 4, Tartu 51003
tel (+372) 568 644 15
e-post: info[at]cfp.ee
Copyright © 2018
Koosmeele preemia sai vil! Kersti Kaljulaid
Koosmeele preemia sai vil! Kersti Kaljulaid Koosmeele preemia sai vil! Kersti Kaljulaid
for website hosting in the UK you may want to look articles at best UK web hosting on this site araweb.co.uk articles page they present some UK web site hosting providers, which offer best topping quality web hosting. easy to use best web hosting companies website solutions provided by best web hosting website companies with reasonable time websites design, soodsate kodulehtede tegemine siin originaalse kujundusega kodulehekülje tegemine aga ka korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine vaata siin pakub kodulehe tegemise alast nõu.

HEA TEADA                         

Uusi liikmeid võtame vastu iga semestri alguses. Korporatsiooni Filiae Patriae liikmeks võivad saada Eesti Vabariigi kõrgkoolis õppivad eesti soost naised.

Külalisõhtuid on kolm ning need toimuvad enamasti semestri teisel ja kolmandal nädalal.

 

TEGEVUS

Uudised

Igapäevane tegevus

Noorliikmeaeg

Konverentsid ja kogumikud

Sõprusorganisatsioonid

LIIKMED

Tegevkonvent

Vilistlaskogu

Väliskoondised

Maailmakaart

Liikmeks astumine