Värske doktor

22.septemrbil kell 10.00 kaitses oma doktoritööd Eesti Maaülikoolis vil! Annemari Polikarpus teemal „Vesipühvlite (Bubalus bubalis) ja koduveiste (Bos taurus) käitumine ja seda mõjutavad tegurid lüpsiplatsile sisenemisel”.

22.septembril kaitses Annemari Polikarpus doktoritöö teemal „Vesipühvlite (Bubalus bubalis) ja koduveiste (Bos taurus) käitumine ja seda mõjutavad tegurid lüpsiplatsile sisenemisel”.   "Doktoritöö eesmärkideks oli uurida poegimiseelsete pühvlimullikate käitumist perioodil, kui neid harjutati lüpsirutiiniga ning lüpsirutiiniga harjutamise mõju hilisemale piimatootlikkusele, hinnata pühvlite lüpsiplatsile sisenemise järjekorra ja lüpsiplatsi poole (parem/vasak) eelistuse järjepidevust ning koduveiste lüpsijärjekorra püsivust ja muutusi vabapidamisega suurlaudas, samuti hinnata looma tervislikust seisundist tulenevaid muutusi veiste lüpsijärjekorras."   On tore tõdeda, et hariduspüüd on meie õdede seas endiselt au sees!   Palju palju õnne värskele doktorile!   Doktoritöö kohta saab pikemalt lugeda siit: http://www.emu.ee/ylikoolist/uudised/pressiteated/uudis/2016/09/20/doktoritoo-lupsijarjekorra-jalgimine-aitaks-vahendada-puhvlite-ja-veiste-stressi-ning-avastada-haigusi-juba-varajases-staadiumis/ 22.septemrbil kell 10.00 kaitses oma doktoritööd Eesti Maaülikoolis vil! Annemari Polikarpus teemal „Vesipühvlite (Bubalus bubalis) ja koduveiste (Bos taurus) käitumine ja seda mõjutavad tegurid lüpsiplatsile sisenemisel”. Best uk web site hosting quality providers best site web hosting companies top

Värske doktor

27. sept. 2016

22.septemrbil kell 10.00 kaitses oma doktoritööd Eesti Maaülikoolis vil! Annemari Polikarpus teemal „Vesipühvlite (Bubalus bubalis) ja koduveiste (Bos taurus) käitumine ja seda mõjutavad tegurid lüpsiplatsile sisenemisel”.

Värske doktor

22.septembril kaitses Annemari Polikarpus doktoritöö teemal „Vesipühvlite (Bubalus bubalis) ja koduveiste (Bos taurus) käitumine ja sedmõjutavad tegurid lüpsiplatsile sisenemisel”.

 

"Doktoritöö eesmärkideks oli uurida poegimiseelsete pühvlimullikate käitumist perioodil, kui neid harjutati lüpsirutiiniga ning lüpsirutiiniga harjutamise mõju hilisemale piimatootlikkusele, hinnata pühvlite lüpsiplatsile sisenemise järjekorra ja lüpsiplatsi poole (parem/vasak) eelistuse järjepidevust ning koduveiste lüpsijärjekorra püsivust ja muutusi vabapidamisega suurlaudas, samuti hinnata looma tervislikust seisundist tulenevaid muutusi veiste lüpsijärjekorras."

 

On tore tõdeda, et hariduspüüd on meie õdede seas endiselt au sees!

 

Palju palju õnne värskele doktorile!

 

Doktoritöö kohta saab pikemalt lugeda siit:

http://www.emu.ee/ylikoolist/uudised/pressiteated/uudis/2016/09/20/doktoritoo-lupsijarjekorra-jalgimine-aitaks-vahendada-puhvlite-ja-veiste-stressi-ning-avastada-haigusi-juba-varajases-staadiumis/

Värske doktor 22.septemrbil kell 10.00 kaitses oma doktoritööd Eesti Maaülikoolis vil! Annemari Polikarpus teemal „Vesipühvlite (Bubalus bubalis) ja koduveiste (Bos taurus) käitumine ja seda mõjutavad tegurid lüpsiplatsile sisenemisel”.
Korp! Filiae Patriae
Struve 4, Tartu 51003
tel (+372) 568 644 15
e-post: info[at]cfp.ee
Copyright © 2018
Värske doktor
Värske doktor Värske doktor
for website hosting in the UK you may want to look articles at best UK web hosting on this site araweb.co.uk articles page they present some UK web site hosting providers, which offer best topping quality web hosting. easy to use best web hosting companies website solutions provided by best web hosting website companies with reasonable time websites design, soodsate kodulehtede tegemine siin originaalse kujundusega kodulehekülje tegemine aga ka korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine vaata siin pakub kodulehe tegemise alast nõu.

HEA TEADA                         

Uusi liikmeid võtame vastu iga semestri alguses. Korporatsiooni Filiae Patriae liikmeks võivad saada Eesti Vabariigi kõrgkoolis õppivad eesti soost naised.

Külalisõhtuid on kolm ning need toimuvad enamasti semestri teisel ja kolmandal nädalal.

 

TEGEVUS

Uudised

Igapäevane tegevus

Noorliikmeaeg

Konverentsid ja kogumikud

Sõprusorganisatsioonid

LIIKMED

Tegevkonvent

Vilistlaskogu

Väliskoondised

Maailmakaart

Liikmeks astumine