Kevadised külalisõhtud ootavad!

Sügissemester oli maru, mõtled kuidas kevadest veel vingem teha? Tule külalisõhtule! Korporatsioon Filiae Patriae ootab kõiki särasilmseid naistudengeid oma W.Struve 4 konventi tutvuma. Meie uksed on sulle avatud 19. ja 28. veebruaril kell 19.15. Varsti näeme!

Sügissemester oli maru, mõtled kuidas kevadest veel vingem teha? Tule külalisõhtule! Korporatsioon Filiae Patriae ootab kõiki särasilmseid naistudengeid oma W.Struve 4 konventi tutvuma. Meie uksed on sulle avatud 19. ja 28. veebruaril kell 19.15. Varsti näeme! Best uk web site hosting quality providers best site web hosting companies top

Kevadised külalisõhtud ootavad!

2. veebr. 2019

Sügissemester oli maru, mõtled kuidas kevadest veel vingem teha? Tule külalisõhtule! Korporatsioon Filiae Patriae ootab kõiki särasilmseid naistudengeid oma W.Struve 4 konventi tutvuma.
Meie uksed on sulle avatud 19. ja 28. veebruaril kell 19.15.
Varsti näeme!

Kevadised külalisõhtud ootavad!
Kevadised külalisõhtud ootavad! Sügissemester oli maru, mõtled kuidas kevadest veel vingem teha? Tule külalisõhtule! Korporatsioon Filiae Patriae ootab kõiki särasilmseid naistudengeid oma W.Struve 4 konventi tutvuma. Meie uksed on sulle avatud 19. ja 28. veebruaril kell 19.15. Varsti näeme!
Korp! Filiae Patriae
Struve 4, Tartu 51003
tel (+372) 568 644 15
e-post: info[at]cfp.ee
Copyright © 2018
Kevadised külalisõhtud ootavad!
Kevadised külalisõhtud ootavad! Kevadised külalisõhtud ootavad!
for website hosting in the UK you may want to look articles at best UK web hosting on this site araweb.co.uk articles page they present some UK web site hosting providers, which offer best topping quality web hosting. easy to use best web hosting companies website solutions provided by best web hosting website companies with reasonable time websites design, soodsate kodulehtede tegemine siin originaalse kujundusega kodulehekülje tegemine aga ka korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine vaata siin pakub kodulehe tegemise alast nõu.

HEA TEADA                         

Uusi liikmeid võtame vastu iga semestri alguses. Korporatsiooni Filiae Patriae liikmeks võivad saada Eesti Vabariigi kõrgkoolis õppivad eesti soost naised.

Külalisõhtuid on kolm ning need toimuvad enamasti semestri teisel ja kolmandal nädalal.

 

TEGEVUS

Uudised

Igapäevane tegevus

Noorliikmeaeg

Konverentsid ja kogumikud

Sõprusorganisatsioonid

LIIKMED

Tegevkonvent

Vilistlaskogu

Väliskoondised

Maailmakaart

Liikmeks astumine