Oktoobris tähistati fiiliate sõpruse, vapruse ja õestuse 100 aasta täitumist

22.–27. oktoobrini pidasime oma 100. sünnipäeva pidu.

Juubelikommerssi alustasime vaikse õhtuga, millele eelnes lahkunud õdede kalmude korrastamine nii Tartus kui ka mujal Eestis. Reedel uuendasime oma õestusvannet kaunis Athena keskuses, kus muu hulgas esitleti juubeli auks koostatud kogumikku fiiliate lugudest 100 aasta jooksul. Laupäeva hommikul kogunesime Tartu Jaani kirikus, kus toimus aastapäevale pühendatud jumalateenistus, kus pidas jutluse Kose koguduse õpetaja ja meie vil! Kerstin Kask. Kirikust suundusime üheskoos Tartu Ülikooli aulasse pidulikule aktusele, kus esinesid tervitussõnavõtuga ülikooli rektor Toomas Asser, konvendi esimees ksv! Mari Eesmaa, vilistlaskogu esimees vil! Laura Limperk-Kütaru ja Stockholmi vilistlaskogu esimees vil! Kristina Viira. Jagasime aumärke ning kuulutasime välja Mare Taagepera nimelise stipendiumi laureaadi – ksv! Lembe Kullamaa. Pärast aktust laulsime peahoone ees fiiliatele armsaks saanud tudengilaule, millele järgnes ühine lõuna restoranis Vilde ja Vine. 27. oktoobrit ehk korp! Filiae Patriae asutamise päeva alustasime lipuheiskamisega päikesetõusul. Paljud liikmed kandsid sel päeval tööl või koolis uhkusega meie välismärke ning jagasid oma valge-puna-rohelisi pilte ka teiste õdedega. Õhtul kogunesime taas Athena keskuses, et vahetada sünnipäevasoove nii lähedal kui kaugel olevate õdedega ning nautida vahvat seltskonda ja imemaitsvat sünnipäevatorti.   Aitäh kõigile korraldajatele, õdedele ja sõpradele!   Vivat, crescat, floreat korp! Filiae Patriae in aeternum!   22.–27. oktoobrini pidasime oma 100. sünnipäeva pidu. Best uk web site hosting quality providers best site web hosting companies top

Oktoobris tähistati fiiliate sõpruse, vapruse ja õestuse 100 aasta täitumist

2. nov. 2020

22.–27. oktoobrini pidasime oma 100. sünnipäeva pidu.

Oktoobris tähistati fiiliate sõpruse, vapruse ja õestuse 100 aasta täitumist
Oktoobris tähistati fiiliate sõpruse, vapruse ja õestuse 100 aasta täitumist

Juubelikommerssi alustasime vaikse õhtuga, millele eelnes lahkunud õdede kalmude korrastamine nii Tartus kui ka mujal Eestis.

Reedel uuendasime oma õestusvannet kaunis Athena keskuses, kus muu hulgas esitleti juubeli auks koostatud kogumikku fiiliate lugudest 100 aasta jooksul.

Laupäeva hommikul kogunesime Tartu Jaani kirikus, kus toimus aastapäevale pühendatud jumalateenistus, kus pidas jutluse Kose koguduse õpetaja ja meie vil! Kerstin Kask.

Kirikust suundusime üheskoos Tartu Ülikooli aulasse pidulikule aktusele, kus esinesid tervitussõnavõtuga ülikooli rektor Toomas Asser, konvendi esimees ksv! Mari Eesmaa, vilistlaskogu esimees vil! Laura Limperk-Kütaru ja Stockholmi vilistlaskogu esimees vil! Kristina Viira. Jagasime aumärke ning kuulutasime välja Mare Taagepera nimelise stipendiumi laureaadi – ksv! Lembe Kullamaa.

Pärast aktust laulsime peahoone ees fiiliatele armsaks saanud tudengilaule, millele järgnes ühine lõuna restoranis Vilde ja Vine.

27. oktoobrit ehk korp! Filiae Patriae asutamise päeva alustasime lipuheiskamisega päikesetõusul. Paljud liikmed kandsid sel päeval tööl või koolis uhkusega meie välismärke ning jagasid oma valge-puna-rohelisi pilte ka teiste õdedega. Õhtul kogunesime taas Athena keskuses, et vahetada sünnipäevasoove nii lähedal kui kaugel olevate õdedega ning nautida vahvat seltskonda ja imemaitsvat sünnipäevatorti.

 

Aitäh kõigile korraldajatele, õdedele ja sõpradele!

 

Vivat, crescat, floreat korp! Filiae Patriae in aeternum!

 

Oktoobris tähistati fiiliate sõpruse, vapruse ja õestuse 100 aasta täitumist 22.–27. oktoobrini pidasime oma 100. sünnipäeva pidu.
Korp! Filiae Patriae
Struve 4, Tartu 51003
tel (+372) 568 644 15
e-post: info[at]cfp.ee
Copyright © 2018
Oktoobris tähistati fiiliate sõpruse, vapruse ja õestuse 100 aasta täitumist
Oktoobris tähistati fiiliate sõpruse, vapruse ja õestuse 100 aasta täitumist Oktoobris tähistati fiiliate sõpruse, vapruse ja õestuse 100 aasta täitumist
for website hosting in the UK you may want to look articles at best UK web hosting on this site araweb.co.uk articles page they present some UK web site hosting providers, which offer best topping quality web hosting. easy to use best web hosting companies website solutions provided by best web hosting website companies with reasonable time websites design, soodsate kodulehtede tegemine siin originaalse kujundusega kodulehekülje tegemine aga ka korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine vaata siin pakub kodulehe tegemise alast nõu.

HEA TEADA                         

Uusi liikmeid võtame vastu iga semestri alguses. Korporatsiooni Filiae Patriae liikmeks võivad saada Eesti Vabariigi kõrgkoolis õppivad eesti soost naised.

Külalisõhtuid on kolm ning need toimuvad enamasti semestri teisel ja kolmandal nädalal.

 

TEGEVUS

Uudised

Igapäevane tegevus

Noorliikmeaeg

Konverentsid ja kogumikud

Sõprusorganisatsioonid

LIIKMED

Tegevkonvent

Vilistlaskogu

Väliskoondised

Maailmakaart

Liikmeks astumine